VIADA_Logo_Horizontalus

Degalinių tinklas Viada LT veiklą pradėjo 1996 m. vasario 27 d. Iki 2016 m. rugsėjo 1 d. įmonės pavadinimas buvo UAB LUKTARNA. Sėkmingai augant ir plečiantis, nuspręsta pavadinimą keisti į Viada LT, kuris reiškia kelią ir greitį. Viada LT logotipas – elnias, simbolizuojantis šiaurietišką filosofiją, veržlumą, nuolatinį keliavimą ir kelionės malonumą.

VIADA – tai net 120 degalinių Lietuvoje bei 70 degalinių Latvijoje jungiantis degalinių tinklas, reprezentuojantis VIADA prekinį ženklą bei vykdantis tiek mažmeninę, tiek didmeninę prekybą degalais. Tinklo degalinės atitinka šiuolaikinius technologinius bei gamtos apsaugos reikalavimus. Kasmet investuojame į degalinių atnaujinimą, vykdome degalinių rekonstrukcijas, kad taptume dar patrauklesni esamiems ir potencialiems klientams. Siekdami pritraukti naujus ir išsaugoti esamus klientus, esame įdiegę lojalumo programą, kuri leidžia naudotis specialiomis nuolaidomis degalams, kitoms prekėms bei paslaugoms, dalyvauti organizuojamose akcijose. Degalinėse prekiaujame ne tik degalais, bet siūlome įsigyti ir kitų prekių. Viada LT degalinėse parduodame kelių vinjetes, teikiame automobilinių priekabų nuomos, plovyklos paslaugas. Klientų patogumui visose degalinėse yra „Perlo“ terminalai, kuriuose galite sumokėti mokesčius, išimti/įnešti grynųjų pinigų, apdrausti automobilį, atlikti bankinius pavedimus, gauti vartojimo kreditą bei išbandyti sėkmę loterijose.

Esame dinamiška, stabiliai auganti, pelninga ir šiuolaikiška bendrovė, kuri remia įvairius kultūrinius renginius ir organizacijas, labdaringus projektus, sporto varžybas. Įmonės partneriai – fiziniai ir juridiniai asmenys, ūkininkai, valstybinės institucijos.

Mums svarbi klientų nuomonė. Išklausome jų pageidavimus ir pastabas. Siekiame, kad aptarnavimas būtų paremtas tikru, neperdėtu, nuoširdžiu dėmesiu.

Pagrindinis įmonės tikslas – gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir išlaikyti rinkos lyderio pozicijas.

 

KAS MES ESAME? Organizacija, kurioje GERA SUSTOTI visiems: darbuotojams, klientams ir partneriams.

Viada LT vardas ir logotipas su elniu, simbolizuojančiu šiaurietišką veržlumą ir nuolatinį keliavimą, atskleidžia tai, kad mums svarbu, jog Jūsų keliavimo patirtis būtų maloni. Mes kuriame prasmingą bendruomenišką ryšį, esame – Matomi, Operatyvūs, Kompetetingi.

MŪSŲ MISIJA – Maloni kelionė kartu.

Mūsų verslas vystomas laikantis nuostatos, jog neužtenka tiesiog parduoti prekes ir paslaugas. Pagrindinė mūsų verslo vertybė yra žmonės, kurie keliauja kartu su mumis. Mums svarbu, kad mūsų darbuotojai, klientai ir partneriai Viada LT sietų su malonia ir pozityvia patirtimi.

MŪSŲ VIZIJA – Kokybiškas ir patogus sustojimas kelyje.

Mes siekiame sukurti tokią aplinką, kuri būtų jauki ir patogi visiems su mūsų organizacija susijusiems žmonėms.

MŪSŲ VERTYBĖS

Pamatinės Viada LT organizacijos vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdien ir grindžiame savo kelią į sėkmę: bendradarbiavimas, pasitikėjimas, darna su aplinka ir atviras mąstymas.