GAMINK NAMUOSE KAIP PROFESIONALAS!

Tik dabar rinkdami akcijos lipdukus VIADA degalinėse, įsigykite kokybiškų ir patrauklių BERGNER prekių su 10 metų gamintojo garantija net 70% pigiau.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKCIJOS TAISYKLĖS

Akcijos metu pirkdami degalų, prekių ar paslaugų VIADA degalinėse VIADA, gausite lipdukų. Surinkus reikiamą lipdukų kiekį, akcijos prekių bus galima įsigyti su nuolaida. Lipdukų kiekis priklauso nuo pirkimo sumos: 10 eurų vertinami vienu lipduku, 20 eurų – 2 lipdukais, 30 eurų – 3 ir t. t.

Akcija vyksta nuo 2018 m. liepos 27 d. iki 2018 m. lapkričio 11 d.

Akcijos skrajutėse ar kitoje reklamoje pavaizduotų prekių ir degalinėse parduodamų prekių išvaizda ir modeliai gali skirtis. Akcijos sąlygomis parduodamos tos prekės, kurios tuo metu yra konkrečioje degalinėje eksponuojamos akcijos stende. Apie degalinėje turimas Akcijos prekes informaciją suteiks degalinės operatorius.

Lipdukai turi būti klijuojami tik į originalią akcijos skrajutę, specialiai jiems skirtoje vietoje.

Viena skrajutė su akcijos lipdukais gali būti panaudota tik vieną kartą, ji nekeičiama, negrąžinama, nekeičiama į pinigus. Su viena skrajute galima įsigyti kelias akcijos prekes su nuolaida, jeigu skrajutėje esančių lipdukų kiekis pakankamas (pvz., jei pirkėjas nori įsigyti 2 prekes, iš kurių vienai nuolaida suteikiama už 5 lipdukus ir kitai už 10, jis gali nusipirkti abi prekes su nuolaida, jeigu pateikia skrajutę su 15 lipdukų).

Pateikus pakeistą, pažeistą, kopijuotą, sugadintą akcijos skrajutę ar lipdukus, taip pat skrajutę be reikiamo akcijos lipdukų kiekio, nuolaidos akcijos prekėms netaikoma.

Vieno apsipirkimo metu galima gauti ne daugiau kaip 15 lipdukų, nepriklausomai nuo pirkimo sumos.

Akcijos prekių galima įsigyti ir nerenkant lipdukų. Tuomet mokama visa prekės kaina.

Atsiskaitę už degalus savitarnos kasoje, pasiimkite kvitą. Jį iškeisti į jums priklausančius lipdukus galėsite kvitą pateikę bet kurios degalinės VIADA operatoriui.

Akcijos prekių kiekis ribotas. Kai kurios prekės gali pasibaigti anksčiau nei nustatyta akcijos pabaiga.

Juridiniai asmenys per 6 mėnesius ir fiziniai asmenys per 2 metus nuo prekės įsigijimo dienos garantinio aptarnavimo klausimais privalo kreiptis į pardavėją el. paštu masterpro@inchase.net arba tel. Nr. +370 686 07007. Praėjus nurodytam laikotarpiui nuo prekės įsigijimo dienos garantinio aptarnavimo klausimais pirkėjai privalo kreiptis į gamintoją el. paštu info@bergnereurope.com  arba tel. Nr. +34 976 108 538.

Pritrūkus akcijos prekių, akcijos organizatorius UAB „inChase“ turi teisę pasiūlyti įsigyti kitų panašių prekių akcijos sąlygomis arba pasiūlyti pirkėjui palaukti, kol bus pristatytas papildomas prekių kiekis. Akcijos organizatorius taip pat turi teisę nutraukti prekybą pasibaigusiomis prekėmis. Tuo atveju, jeigu pirkėjams bus pasiūlyta palaukti papildomo prekių kiekio pristatymo, klientai degalinėse VIADA bus informuojami apie papildomų prekių pristatymo terminus, taip pat galės registruotis klientų aptarnavimo el. paštu masterpro@inchase.net.

Dalį prekės kainos galima padengti VIADA PLUS lojalumo kortelėje sukauptais VIADA pinigais.

Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos.

Gaminių aprašymai pateikti remiantis gamintojų suteikta informacija.

Norint grąžinti nekokybiškas arba brokuotas prekes, būtina pateikti pirkimo kvitą.

Degalinių tinklą VIADA valdanti UAB „Viada LT“ pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama tinklalapyje www.viada.lt bei prekybos vietose.

UAB „Viada LT“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu akcijoje, įskaitant prekių įsigijimą akcijos metu.

Bet kokie su akcija susiję skundai turi būti pateikti raštu UAB „inChase“, adresu J. Basanavičiaus 8A-4, 01118 Vilnius, iki 2019 m.  kovo 22 d. imtinai. Juose turi būti aiškiai išdėstyti argumentai ir pridėti reikiami dokumentai. Į visas pretenzijas bus atsakyta per 14 dienų nuo skundo gavimo datos. Visi skundai bus sprendžiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis. Akcijos taisyklės skelbiamos tinklalapyje www.viada.lt bei prekybos vietose.